Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 115 common:people_all_forms
Новини

ЗСУ перекидають штурмові групи на лівий берег: в ISW розповіли про бої на Херсонщині
Thu, 30 Nov 2023 10:00:18
Мобілізація чоловіків з країн Центральної Азії може принести нові проблеми РФ, – ISW
Thu, 30 Nov 2023 09:56:39
Як швидко прибрати лід з лобового скла й не подряпати його: 3 простих способи
Thu, 30 Nov 2023 09:54:02
Коломойський через суд повертає громадянство
Thu, 30 Nov 2023 09:49:36
Як приготувати найсмачніший холодець: з чого варити найкраще
Thu, 30 Nov 2023 09:47:29

Новини

Тиждень знань пожежної безпеки проходив під гаслом "Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра!.."В нашій філії було проведено чимало різноманітних цікавих заходів. Учні початкових класів граючись повторювали та набували нові знання з пожежної безпеки. Педагог-організатор Рябко В.В. провела цікавий захід під назвою "Вогонь бешкетник". Театралізоване дійство навчило учнів безпечного поводження з вогнем. Також серед здобувачів освіти пройшов конкурс малюнків, який провела вчитель образотворчого мистецтва Рябко Т.М. Учні 7 та 8 класів створили буклети з правил пожежної безпеки. В цьому їм допомагали класні керівники Орлик Т.І. та Кравченко А.С. Також вчитель інформатики Клименко О.В. Не стояла осторонь і шкільна бібліотека на чолі з Орлик А.Д. діти складали цікаві ребуси та казки на пожежну тематику.

21 листопада о 10:37 | Рябко В. В. | no comments

З 13 по 17 листопада в КЗ «Красносільський ліцей» проходить Тиждень БЖ «Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра!».
Адже безпека – це відсутність загроз життю, здоров’ю, добробуту. Рівень особистої безпеки залежить насамперед від самої людини: вміння передбачати небезпеки й уникати їх, раціонально діяти у небезпечній ситуації. Проте безпека людини залежить не лише від її поведінки, а й від кількості та сили загроз, що існують у суспільстві.
Щоб вкотре привернути увагу до питань безпеки життєдіяльності здобувачів освіти та систематизувати знання у цій сфері класними керівниками Красносільського ліцею проведено виховний захід у 8 класі «Безпека під час війни» - Чернецька А.А., перегляд презентації «Найпоширеніші причини виникнення пожеж» у 6 класі – Пашкова Т.В., годину спілкування «Подорож до країни Безпеки» у 3 класі – Кравчук Т.С., інформаційну хвилинку «Увага! Увага! Це може врятувати життя» у 5 класі – Мірошніченко Н.В., виховну годину «Мінна безпека» у 10 класі – Костенко Н.А., практичне заняття «Пожежна безпека. Умови і причини виникнення пожежі. Принципи запобігання та гасіння пожеж» у 9 класі – Пітенко Л.В., інформаційний дайджест «Правила поведінки в укритті» в 11 класі, під час якого здобувачі освіти 11 класу виготовили буклети й подарували їх учням 5 класу – Ульянич В.Б.
Пам’ятайте: безпека — понад усе! Не нехтуйте правилами!!!

16 листопада о 09:42 | Бережна Т. В. | no comments

З 30 жовтня по 13 листопада 2023року проходив Всесвітній Кубок з інтелектуальної гри «Своя гра» - ІІІ етап XХV відкритого Чемпіонату Кіровоградщини з інтелектуальних ігор сезону 2023-2024. Здобувачі освіти, педагоги та батьки Красносільського ліцею КЗ «Красносільський ліцей» прийняли активну участь в проходженні гри (участь прийняли 55 учасників) та здобули дуже гарні результати:
- 1 місце (43 учасники) - Анастасьєв Артур, Бевз Дар'я, Фомічов Сергій, Бевз Денис, Іванов Єгор, Рябко Богдан, Чмир Артем, Бургаз Даня, Головчак Ліля, Добродняк Карина, Козлов Андрій, Німенко Вероніка, Чудопал Марк, Бевз Ірина, Іванова Яна, Стєшина Влада, Сигида Олександра, Тодераш Ярослава, Добродняк Ірина, Руденко Богдан, Чорногор Олександр, Назаренко Андрій, Сокол Сергій, Головчак Ірина, Негер Ангеліна, Місяйло Вероніка, Гавриш Марина, Куріна Влада, Брайко Денис, Горшкова Аліна, Зосіменко Соня, Карабин Анна, Ульянич Тарас, Бевз Тетяна Сергіївна, Бережна Тетяна Володимирівна (2 грамоти), Кигим Людмила Олексіївна, Мірошніченко Надія Володимирівна, Нелень Катерина Василівна, Пашкова Тетяна Володимирівна, Ульянич Валерія Борисівна, Цегельник Людмила Олександрівна, Чмир Вікторія Юріївна
- 2 місце (9 учасників) – Карлашевич Максим, Шкапін Максим, Сілаєва Катя, Зосіменко Діана, Костенко Богдан, Брайко Вікторія Володимирівна, Костенко Наталя Анатоліївна, Мірошніченко Надія Володимирівна, Сокол Валентина Михайлівна
- 3 місце (2 учасники) – Сигида Максим, Стародуб Тетяна
- 5 місце – Кирилова Соня.
Вітаю з перемогою в конкурсі і хочу побажати завжди залишатися такими наполегливими, сміливими, цілеспрямованими людьми, які завжди домагаються свого. Бажаю успіхів, величезних можливостей у житті та реалізації кожної заповітної мрії. І нехай Вам завжди вдається перемагати не тільки в конкурсах, але і в будь-якому бою.

14 листопада о 12:27 | Бережна Т. В. | no comments

10 листопада 2023 року в Красносільському ліцеї було проведено пізнавальний урок-практикум з тактичної медицини для учнів 8 - 10 класів.
На високому рівні заняття з тактичної медицини, домедичної допомоги провела старший бойовий медик мінометної батареї, випускниця нашої школи Кириченко Інна Миколаївна.
Бойовий медик розповіла учням ліцею про базові принципи тактичної медицини та показала на прикладі як надавати допомогу пораненим.
Заняття для учнів було поділено на етапи. Перший – основи тактичної медицини, базова теорія про основи і ключові принципи. Другий блок -демонстраційний та включає алгоритм дій при пораненнях, травмах, опіках, дії для зупинки критичних кровотеч і накладання турнікета, різні види перев’язок, тампонади.
Окремий етап – блок про серцево-легеневу реанімацію, непрохідність дихальних шляхів та правила поведінки під час обстрілів. Ще один блок – про переведення тіла в стабільне положення, методи та засоби евакуації потерпілих у мирному житті та в умовах війни.
Кожен учень мав можливість спробувати самостійно виконати ті чи інші дії (наприклад, накласти турнікет на різні частини тіла, зробити перев’язку, тампонаду для різних типів ран).
Інна Миколаївна наголосила, що тактичну медицину в сучасних умовах варто викладати всім учням. Цей процес треба рухати на рівні держави і треба говорити не тільки про домедичну допомогу, тактичну медицину, базову бойову підготовку, але й про психологічні практики управління власним страхом та бойовим стресом, вміння організуватися в критичних умовах. Маємо розуміти, як подбати про себе і про тих, хто поруч.
Учні ліцею та вчитель предмета «Захист України» Ковальчук Г.В. щиро подякували за цікаво проведене заняття з тактичної медицини та подарували спільне фото на пам'ять.

10 листопада о 12:26 | Бережна Т. В. | no comments

9 листопада 2023 року на базі КЗ «Олександрівський ліцей №2» відбулися змагання з тенісу настільного в рамках проведення Гімназіади серед команд загальної середньої освіти Олександрівської ТГ у 2023/2024 н.р..
В запеклій боротьбі за ПЕРЕМОГУ команда КЗ «Красносільський ліцей» виборола 2 місце.
Також грамотами відділу освіти Олександрівської селищної ради Кропивницького району за зайняте 2місце нагороджено Пилипенко Богдана, Гевел Валерію та Балакірєва Андрія.
З метою підтримки, заохочення та прагнення до перемоги в майбутніх змаганнях старостою сіл Красносілля та Гутницької Будун Світланою Миколаївною було передано 14 футболок, які подарувала благодійна організація «Стефанія» (керівник Катеренюк Наталія Олександрівна).
Щиро вітаємо всіх учасників змагань. Молодці

9 листопада о 12:24 | Бережна Т. В. | no comments

18 квітня 2023 року на честь визволення річниці українських міст в Красносільському ліцеї було висаджено алею "Свободи і Надії".
Продовжуємо брати участь у акціях та створювати красу на території ліцею.
Сьогодні працівниками Красносільського ліцею було висаджено 20 кущів троянд, які в найближчий час подаруємо нашим Захисникам, які подарують нам МИР і ПЕРЕМОГУ

7 листопада о 12:21 | Бережна Т. В. | no comments

Щороку з 1 по 31 жовтня проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Цьогоріч він відбувся під гаслом "Вірю в майбутнє твоє, Україно!".
У рамках місячника, бібліотекарем КЗ " Красносільський ліцей" було проведено цикл заходів спрямованих на привернення уваги до питання патріотичного виховання у нашій державі.
Заходи:
- Виставка літератури "Україна - моя батьківщина!"
- Виставка " Українська книга-дім для душі".
- Дискусія з наймолодшими " Державні символи та їх значення".
- Години державності: " Люби Україну не за те, що вона велика, а за те, що вона твоя!", " Українська держава та її символіка".

6 листопада о 12:19 | Бережна Т. В. | no comments

З 30 жовтня по 13 листопада проходить Всесвітній Кубок з інтелектуальної гри «Своя гра» - ІІІ етап XХV відкритого Чемпіонату Кіровоградщини з інтелектуальних ігор сезону 2023-2024.
Результати 2 сесії:
1 місце – Анастасьєв Артур, Бевз Дар’я, Бевз Денис, Рябко Богдан, Бережна Тетяна Володимирівна, Кигим Людмила Олексіївна
2 місце – Мірошніченко Надія Володимирівна
Вітаю переможців. Гра триватиме до 13 листопада, тож іншим гравцям бажаю таких же гарних результатів

1 листопада о 12:32 | Бережна Т. В. | no comments

Насильство – це будь-які навмисні дії однієї людини по відношенню до іншої, які порушують її конституційні права й свободи і наносять їй моральну шкоду, шкоду її фізичному чи психічному здоров’ю. Багато форм насильства проти жінок, дітей, літніх людей можуть призводити до психологічних і соціальних проблем, а наслідки проявлятися через багато років.
З метою підвищення обізнаності здобувачів освіти з питань попередження насильства та привернення уваги до проблем подолання домашнього насилля, насильства за ознакою статі, жорстокого поводження з дітьми та протидії торгівлі людьми в Красносільському ліцеї в 4 класі проведено перегляд відеороликів «Ми проти насильства» - кл.керівник Цегельник Л.О., виховну годину «16 днів проти насильства» зі здобувачами освіти 8 класу - кл.керівник Чернецька А.А. та годину спілкування в 10 класі «Толерантність. Чи легко бути добрим, коли тобі погано?» - кл.керівник Костенко Н.А..

31 жовтня о 12:30 | Бережна Т. В. | no comments

У нашому ліцеї День української писемності та мови продовжувався ще й сьогодні. Здобувачі освіти 5 класу грали разом із учителем Ульянич Валерією Борисівною у гру "Філологічний зорепад". Учні об'єднатися у дві команди "Сильні" й "Незламні" й спробували позмагатися у лінгвістичних конкурсах. Час, проведений з п'ятикласниками - безцінний! І навіть результати гри зовсім не мають значення. Перемогли дружба, настрій, знання і натхнення! А радісні оченята дітей- це найвища нагорода для вчителя! Усі отримали призи, які необхідні в навчанні й творчості. Пишаймося нашою мовою, народом, Україною!

30 жовтня о 12:28 | Бережна Т. В. | no comments

Сьогодні до нашого ліцею завітав неймовірний і , як кажуть в народі "незвичайний" священник - отець Василій із села Цибулеве, де він опікується благодійним пунктом обігріву та харчування військових, наших захисників. Тут готують їжу, печуть домашній хліб і просто дарують спілкування, підтримку і родинне тепло! Двері цієї трапезної завжди відкриті! Тут завжди чекають на наших хлопців! Нещодавно здобувачі освіти нашого закладу передали кошти, щоб допомогти цим добрим людям у святій справі. Отець Василій привіз Подяку нашому ліцею та оберіг - прапор для Перемоги! Все це він передав директору Неленю А. І., виступив перед учнями 10-11 класів зі словами вдячності. Це були найщиріші слова- слова зі сльозами на очах. Ми, в свою чергу, передали листи-побажання для воїнів та вироби, аплікації учнів 5 класу. Сподіваємося , що на цьому добрі справи не закінчуються! Ми будемо допомагати і підтримувати отця Василія, разом наближаючи ПЕРЕМОГУ ! Бо тільки разом - ми сила! СЛАВА УКРАЇНІ!

30 жовтня о 12:22 | Бережна Т. В. | no comments

До Дня української писемності та мови Костенко Богдан учень10 класу написав вірш

У нас чудова,
неймовірна,
Найрідніша, світла мова
З поміччю її
Ми ворога здолаємо
Ми мовою живемо,
Ми мовою кохаємо!
Для українців рідна мова - це як мати ,яка ростила,
Оберігала,
І шляхом страждань жила , раділа ...
Вона розвивалася роками,
Вона - це символ боротьби,
Що так росте й міцніє із віками!

27 жовтня о 15:18 | Бережна Т. В. | no comments

До Дня української писемності та мови учениця 10 класуСтародуб Тетяна написала вірш.

Українська мова- це мова, якою я пишаюсь !
Українська мова- це мова ,якої я навчаюсь!
Українська мова- це мова рідна , ніжна, солов'їна!
Українська мова - це мова, якою говорить моя УКРАЇНА!
Українська мова- це мова милозвучності!
Українська мова-це мова , яка набуває гучності!
Люблю, ціную, поважаю,
Живу і дихаю, співаю!
Сила моя і натхнення -
"Мова" всьому імення!

27 жовтня о 12:09 | Бережна Т. В. | no comments

25 жовтня 2023 року у КЗ "Красносільський ліцей" відбулося відкритий тренінг для педагогів на тему "Як знайти ресурсний стан під час війни".
Мета тренінгу - самодопомога під час стресових станів та пошук внутрішнього ресурсу.
Під час роботи ми використовували вправи та техніки для стабілізації власного організму, пошуку внутрішнього ресурсу, а також необхідні навички для надання першої психологічної допомоги учасникам освітнього процесу.
Всі учасники тренінгу приймали активну участь та виконували запропоновані вправи на розвантаження, пізнавали свій Всесвіт, визначали свій фізіологічний вік, малювали музику та працювали з асоціативними картами і на кінець разом із смачненьким сюрпризом учасники отримали мотиваційні листи, що сподіваюсь, допоможуть знайти силу, стійкість, бажання досягти мети і досягати бажаного в житті.
З Вами приємно працювати.
Всім учасникам тренінгу щиро дякую!!!

25 жовтня о 15:05 | Бережна Т. В. | no comments

Війна є важким травматичним емоційним періодом не тільки для дорослих, але й для дітей. Їм так само буває складно справлятися з емоційним навантаженням, що інколи може призводити до заподіяння шкоди своєму здоров’ю або навіть життю.
Згідно з дослідженнями, причинами для таких випадків серед дітей стають переживання сильного стресу, глибокої невпевненості у собі, розчарування собою або іншими людьми, втрата, сімейні проблеми, проблеми в школі та у спілкуванні з однолітками. Крім того, причиною може стати підліткова депресія.
За якими ознаками можна зрозуміти, що дитині потрібна допомога?
Фізичні зміни: невиспаний вигляд, на уроках чи перервах може засинати; розлади сну; загальмованість або занадто висока активність; утома, втрата енергії; скарги на головний біль чи біль у шлунку; швидка втрата ваги чи її набирання; помітні самоушкодження (порізи, глибокі подряпини, синці) на тілі.
Психічні зміни: розсіяна увага дитини; зниження концентрації; тимчасова “втрата” пам’яті, коли дитина забуває свої дії чи слова; втрата відчуття часу.
Психологічні зміни: помітний страх дитини; поганий настрій упродовж більшої половини дня; нервовість чи злість під час використання гаджета; агресивна поведінка без явної причини.
Соціальні зміни: дитина віддаляється від однокласників та тих, з ким проводила більшість вільного часу; дитина виглядає депресивною - не комунікує з друзями; проявляє пасивність та не бере участі у спільних обговореннях; може прогулювати школу посилаючись на погане самопочуття; спостерігається замкнутість та однотипові відповіді на питання від дорослих; дитина може зникати з дому без попереджень; у комунікації з’являються нові сленгові слова, які раніше дитина не використовувала.
Що робити?
Якщо ви помітили деякі ознаки у дитини, то спершу поговоріть з нею і зазначте, що ви завжди підтримаєте дитину і допоможете їй справитись з будь-якою ситуацією. Якщо дитина не готова говорити - порекомендуйте їй звернутися на телефонну гарячу лінію або онлайн: контакти - нижче.
Як допомогти дитині впоратись з емоціями?
Ви можете розпочати розмову, розповідаючи про свої власні почуття та досвіди. Це може сприяти відкритому спілкуванню.
Уважно вислухайте дитину, коли вона розповідає про свої емоції. Покажіть, що ви її розумієте і підтримайте її почуття, намагайтесь не засуджувати та не давати поради.
Не тисніть на дитину, щоб розповіла більше, ніж готова. Дотримуйтесь її темпу і комфорту.
Допоможіть дитині навчитися розпізнавати свої емоції. Використовуйте слова, які описують почуття, наприклад радість, гнів, страх, сум і т.д.
Якщо дитина продовжує почувати себе пригніченою або стан її погіршується, розгляньте можливість звернутися до психолога або психіатра для професійної допомоги.
Куди звернутися по допомогу?
Teenergizer - це допомога для дітей у форматі “рівний-рівному”
Гаряча лінія ЛаСтрада 0 800 500 335 (з мобільного або стаціонарного) або 116 123 (з мобільного).
1545 (далі обрати 3) - урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в інтернеті.
Психологічна лінія підтримки на тему онлайн-ризиків. Працює для дітей, що постраждали від онлайн-ризиків. Також за допомогою можуть звернутись батьки, діти яких є постраждалими в інтернеті.

21 жовтня о 15:04 | Бережна Т. В. | no comments

У Красносільському ліцеї відбулася церемонія нагородження найкращих спортсменів, за участь в обласних змаганнях з легкої атлетики, які прославляють наший комунальний заклад та ефективно популяризують спорт та здоровий спосіб життя. Здобувачі освіти були нагороджені дипломи та грамотами.
Приємно, що перелік спортивних досягнень кожного разу збільшується. Але на цьому не потрібно зупинятися, попереду ще є що завойовувати.
Дорогі спортсмени, ви отримали свої заслужені нагороди за досягнення у спорті. Але найголовніша ваша винагорода - це здоров’я, яке дає спорт.

13 жовтня о 13:59 | Бережна Т. В. | no comments

З метою підтримки військових Збройних сил України, які боронять нашу країну від російських загарбників, учні нашого ліцею початкової школи під керівництвом класних керівників малювали малюнки, писали листи – подяки, які передали Герою Іванову Олександру, який при прибутті до військової частини передасть нашим Захисникам.
Малюнки для наших Воїнів – це потужний спосіб висловити свою підтримку військовим, які захищають нашу країну.
Збройні сили гордо захищають Україну, забезпечуючи її безпеку та суверенітет. Підтримка наших військових – це важлива місія, яка об’єднує нашу націю!

13 жовтня о 13:01 | Бережна Т. В. | no comments

З метою підвищення рівня поінформованості здобувачів освіти і посилення компетентності педагогів з просвітницько-профілактичної роботи вчителі Красносільського ліцею долучилися до рекламно-просвітницької кампанії «Ми за життя без тютюну, алкоголю, наркотиків», яка проходить протягом жовтня 2023 року. В рамках кампанії в закладі пройшли різноманітні заходи просвітницько-профілактичного напрямку: виховна година з учнями 10 класу «STOP НАРКОТИКАМ, АЛКОГОЛЮ, ТЮТЮНУ» класний керівник Костенко Н.А., година спілкування з учнями 8 класу «Ні - тютюну, алкоголю, наркотикам» класний керівник Чернецька А.А., бесіда з учнями 6 класу «Люби себе! Ти унікальний та неповторний!» класний керівник Пашкова Т.В., інформаційна хвилинка з учнями 2 класу «Ми проти куріння» класний керівник Годованець Н.Г..
Дані заходи присвячені пропаганді здорового способу життя.

12 жовтня о 13:56 | Бережна Т. В. | no comments

З метою формування сталих знань про героїчну боротьбу Українського народу за утвердження та збереження суверенітету власної держави, ідеалів національної гідності, свободи, народної єдності, а також підвищення рівня громадянської свідомості молоді, формування почуття гордості за свою країну та готовності до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України на героїчному прикладі Захисників та Захисниць України в Красносільському ліцеї вчителем Захисту України Ковальчуком Григорієм Вікторовичем із здобувачами освіти 9,11 класів проведено урок мужності «Герої рідного краю» на який було запрошено молодшого сержанта танкової бригади.
Під час зустрічі учні дізналися багато нового і цікавого. Відповідаючи на запитання присутніх, запрошений Герой в доступній формі розповідав про свої солдатські будні, про те, як йшли в наступ і боронились, про солдатську дружбу, про своє осколкове поранення, яке отримав під Бахмутом 18 вересня 2023 року. Його розповідь вражала кожного, в ній були і страшні реалії війни, і жарти.
Наприкінці зустрічі учні щиро подякували Захиснику за те, що він, не шкодуючи власного життя, захищає мир та спокій Українців, боронить рідну землю від нападників, а здобувачі освіти 5 класу вручили йому листи, які були написані ними власноруч. Діти написали найщиріші слова подяки та підтримки у своїх листах, висвітлили свої найтепліші побажання.

12 жовтня о 13:54 | Бережна Т. В. | no comments