Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 116 common:people_all_forms

Новини

На виконання річного плану роботи відділу освіти Олександрівської селищної ради та КУП "Олександрівський ЦПРРПП" на 2023 - 2024 навчальний рік протягом березня- квітня 2024 року було проведено Фестиваль освітян Олександрівщини "Майстри педагогічної справи презентують".
Фестиваль проводився з метою задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освіти Олександрівщини, обміну ефективним педагогічним досвідом та створення умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників, які розробляють та запроваджують педагогічні інновації в умовах розбудови Нової української школи.
Найактивнішими учасниками Фестивалю серед освітянської спільноти стали педагоги КЗ "Красносільський ліцей" - 6 осіб.
За підсумками експертної групи 2 місце зайняла вчитель англійської мови Цвітненської філії Пономаренко Тетяна Вікторівна, 3 місце - практичний психолог КЗ "Красносільський ліцей" Брайко Віта Володимирівна.
Оголосити подяку Нелень Катерині Василівній, асистенту вчителя КЗ "Красносільський ліцей", Павловській Тетяні Володимирівні, вчителю початкових класів Цвітненської філії, Просяник Людмилі Андріївні, вчителю початкових класів Цвітненської філії, Чернецькій Аллі Анатоліївні, вчителю географії КЗ "Красносільський ліцей".
Вітаємо

10 квітня о 09:36 | Бережна Т. В. | no comments

І місце - Чудопал Марк, Добродняк Каріна
Іі місце - Назаренко Андрій, Гавриш Марина
ІІІ місце - Руденко Богдан, Сілаєва Катерина, Сигида Максим, Бережна Тетяна Володимирівна
ІV місце - Кирилова Софія, Добродняк Ірина.
Вітаємо переможців інтелектуальної гри

8 квітня о 09:38 | Бережна Т. В. | no comments

До Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоров'я здобувачі освіти Красносільського ліцею підготували відео "В здоровому тілі, здоровий дух"
https://youtu.be/BLCW0gbn0l0?si=OlQA4oiBClBVozZP

7 квітня о 09:40 | Бережна Т. В. | no comments

У КЗ "Красносільський ліцей" з 01.04.24 по 05.04.24 проходить тиждень психології.
Це кольоровий тиждень. Як проходив тиждень можна дізнатися переглянувши посилання...
- https://www.facebook.com/100031153337186/videos/2723129864529864/
- https://www.facebook.com/100031153337186/videos/285561717922619/
- https://www.facebook.com/100031153337186/videos/940361207748321/
- https://www.facebook.com/100031153337186/videos/941554827352860/
- https://www.facebook.com/100031153337186/videos/389822270527941/

6 квітня о 10:28 | Бережна Т. В. | no comments

В рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності "Дарма не бійся, але стережися!" в Красносільському ліцеї бібліотекарем Турчиною О.В. створено виставку "Як впоратися з панікою і стресом?"

5 квітня о 09:45 | Бережна Т. В. | no comments

У грудні 2005 року Генеральна асамблея ООН оголосила 4 квітня Міжнародним днем просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, пов'язаній із розмінуванням.
Україна є найбільш замінованою країною у світі.
Вчителем Захисту Вітчизни Ковальчуком Г.В. проведено ознайомлення здобувачів освіти з вибухонебезпечними предметами "Обережним будь завжди, своє життя ти бережи!"

5 квітня о 09:43 | Бережна Т. В. | no comments

В рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності вчителем образотворчого мистецтва Кигим Л.О. проведено конкурс малюнків серед здобувачів освіти 5 класу "Наш дім - Україна!"

4 квітня о 09:48 | Бережна Т. В. | no comments

Квіти ,найкращий подарунок ...!!!
Квіти, квіти… Чарівні квіти,
Кольорові, великі й малі…
Ви умієте душу зігріти,
Бо й самі ви — душа землі.
Надія Красоткіна!

3 квітня о 10:00 | Бережна Т. В. | no comments

Відповідно до наказу начальника відділу освіти Олександрівської селищної ради "Про проведення тижнів знань безпеки життєдіяльності в закладах освіти у 2023-2024 навчальному році" від 02 серпня 2023 року №115 в Красносільському ліцеї класним керівником 2 класу Годованець Наталією Григорівною проведено перегляд мультфільму з елементами бесіди "Як уберегтися дітям під час війни"

3 квітня о 09:51 | Бережна Т. В. | no comments

2 квітня в нашій школі відбулося свято дитячої книги. Бібліотекар Орлик А.Д. провела цікаву зустріч в шкільній бібліотеці. Діти познайомились з дитячими виданнями. З учнями провели вікторину "Відгадай казкового героя".

2 квітня о 11:02 | Рябко В. В. | no comments

01 квітня 2024 року на базі КЗ «ДЮСШ імені М.П.Іванова» Олександрівської селищної ради відбулися змагання ІI (територіального) етапу з черліденгу серед 6 команд закладів загальної середньої освіти в межах Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».
Вітаємо команду "Ерудит" КЗ "Красносільський ліцей" за активну участь в змаганнях (тренер Мірошніченко Надія Володимирівна)

2 квітня о 09:56 | Бережна Т. В. | no comments

В рамках проведення тижня знань безпеки життєдіяльності "Дарма не бійся, але стережися!", який проходить в Красносільському ліцеї з 01.04 по 05.04.2024 року, та з метою навчання дітей та підлітків діям у різноманітних ситуаціях, надання першої домедичної, само- та взаємодопомоги класним керівником 9 класу проведено виховну годину "Надзвичайні ситуації, класифікація та дії при їх виникненні"

2 квітня о 09:53 | Бережна Т. В. | no comments

1 квітня відзначається День птахів. Сьогодні в Соснівській філії здобувачі освіти відзначили цей день різноманітними заходами. На ранковій зустріча діти віталися звуками пташиних голосів. Заздалегідь діти готувалися до цього свята. На уроках мистецтва виготовили веселих лелек. З веселими лелеками проведено сюжетно-рольову гру "Цікавинки про лелек".Також учні створили проект "Птахи весною". Разом з учителем Рябко В.В. діти ходили на екскурсію до побудованого гнізда лелек, де дізналися про те, як живуть ці птахи.

1 квітня о 11:50 | Рябко В. В. | no comments

1 квітня відзначається День птахів. Сьогодні в Соснівській філії здобувачі освіти відзначили цей день різноманітними заходами. На ранковій зустріча діти віталися звуками пташиних голосів. Заздалегідь діти готувалися до цього свята. На уроках мистецтва виготовили веселих лелек. З веселими лелеками проведено сюжетно-рольову гру "Цікавинки про лелек".Також учні створили проект "Птахи весною". Разом з учителем Рябко В.В. діти ходили на екскурсію до побудованого гнізда лелек, де дізналися про те, як живуть ці птахи.

1 квітня о 11:48 | Рябко В. В. | no comments

Щорічно 1 квітня відзначають Міжнародний день птахів, який проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Саме 1 квітня 1906 була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.
День птахів — це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. Повернення птахів святкується також як прихід весни.
З метою – привернути увагу на проблеми збереження пташиного світу в Красносільському ліцеї вихователем ГПД Вакуленко О.В. проведено годину спілкування з елементами розфарбовування "Де багато пташок, там нема комашок"

1 квітня о 10:00 | Бережна Т. В. | no comments

28 березня в Красносільському ліцеї відбулася виставка – екскурсія Життя Океану, яку організував колекціонер морських ракушок, мінералів, окам’янілостей Ніколашин Олександр Володимирович.
На виставці відвідувачі мали змогу побачити голову справжньої зубастої акули, зуб мегалодону, якому 50млн років, величезного морського лобстера, мечехвоста, рибу, яка старша за динозаврів. Дізналися про саму отруйну мушлю і морських мутантів, побачили справжню зброю та прикрасу папуасів.

29 березня о 10:02 | Бережна Т. В. | no comments

На базі КЗ «Красносільський ліцей» триває підготовка до змагань з черліденгу в рамках проекту Всеукраїнської шкільної ліги «Пліч-о-пліч».
Черліденг - це не тільки запальний спорт, але ще й потужний антидеприсант. Наші дівчатка наполегливо готуються до змагань, демонструючи свої вміння і навички та докладають максимум зусиль, щоб бути гідними суперниками.

28 березня о 10:05 | Бережна Т. В. | no comments

У КЗ "Красносільський ліцей" проводимо профілактичні заходи щодо підвищення ефективності протидії вчинення злочинів дітьми та відносно них .
Практичним психологом Брайко В.В. підібраний відео матеріал для учнів та їх батьків ( опікунів) на тему "Кому не байдуже".
Пам'ятка ще раз нагадає про негативний вплив шкідливих звичок, та як алкоголь та вживання наркотиків спонукають дітей до злочинних дій.
Перегляньте відео пам'ятку якщо Вам не байдуже доля Ваших дітей.
https://www.facebook.com/100031153337186/videos/1143127680435519/

25 березня о 10:07 | Бережна Т. В. | no comments

Майже рік тому набули чинності норми закону, які забороняють будь-яке куріння в громадських приміщеннях, а також рекламу тютюнових виробів - особливо таку, що може стимулювати до куріння. Заборона стосується як звичайних, електронних цигарок, так і кальянів, трав’яних виробів для куріння тощо. З 11 липня 2023 року набули чинності й додаткові антитютюнові обмеження та впроваджуються нові жорсткі штрафні санкції.
Закон України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення» передбачає наступне:
Розмір комбінованого медичного попередження про шкоду куріння (текст та графічне зображення) на пачках тютюнових виробів збільшується з 50% до 65% їхньої площі. Графіка має містити реалістичні зображення хвороб, спричинених курінням та щорічно оновлюватися.
Заборону продажу електронних сигарет та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння особам до 18 років.
Впровадження вимог до маркування упаковок електронних сигарет, рідин, заправних контейнерів та бездимних тютюнових виробів.
Заборону використання смако-ароматичних добавок (фруктових, ягідних тощо) у будь-яких компонентах тютюнових виробів та електронних сигарет, оскільки такі вироби найчастіше приваблюють дітей та молодь, створюючи хибне враження про менш шкідливі наслідки вживання тютюнових виробів.
Заборону реклами, спонсорства та стимулювання продажу таких виробів, в т.ч. у мережі інтернет.
Розширення переліку місць, де забороняється куріння, вживання та використання тютюнових виробів, електронних сигарет, заправних контейнерів, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння та кальянів. Пропонується залишити можливість відведення місць для куріння всередині приміщення аеропортів. Міські, сільські, селищні ради зможуть додатково визначати вільні від куріння місця в межах своїх громад.
Графічні знаки в місцях, у яких заборонено куріння
У всіх місцях, у яких заборонено куріння (та тих, які визначені рішенням органу місцевого самоврядування), розміщується наочна інформація про таку заборону відповідно до частини четвертої статті 13 Закону України (у редакції Закону №1978-IX), а саме: графічний знак про заборону куріння та текст «Куріння, вживання, використання тютюнових виробів, електронних сигарет, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, кальянів заборонено».
Наочність інформації слід тлумачити як розміщення, яке є видимим для споживача, надруковане чітким шрифтом і кольорами, які забезпечують читабельність інформації. Текст не може бути ні змінений, ні доповнений будь-якими іншими словами.
У разі не розміщення такої інформації відповідно до статті 20 Закону України №2899-IV (у редакції Закону №1978-IX) накладаються санкції в розмірі 1000 гривень.
Передбачені санкції за порушення заборони куріння чи розміщення попільничок та кальянів:
Для всіх суб’єктів, окрім закладів ресторанного господарства, у розмірі: перше порушення – 1000 гривень, повторне порушення протягом року – 10 000 гривень;
Для закладів ресторанного господарства: перше порушення – 3000 гривень, повторне порушення протягом року – 15000 гривень.
Пересічні громадяни за куріння у заборонених законом місцях теж можуть отримати штраф - 170-340 гривень.
Вживання тютюнових виробів – один з основних факторів ризику виникнення неінфекційних захворювань (серцево-судинних, цукрового діабету, раку, хронічних обструктивних захворювань легень і розладів психічного здоров’я), що є причиною майже 84% усіх смертей в Україні.
Щоб запобігти поширенню тютюнокуріння у 2006 році Україна ратифікувала Рамкову конвенцію ВООЗ із боротьби проти тютюну. Це перший міжнародний договір, який покладає на сторони юридичні зобов’язання щодо виконання. Конвенція створена під егідою ВООЗ у відповідь на глобальну епідемію вживання тютюну, її ратифікувала 181 країна й вона охоплює майже 90% населення світу.

22 березня о 09:17 | Бережна Т. В. | no comments

В нашій філії до Всесвітнього дня Землі проходили цікаві та змістовні заходи. Була проведена екологічна акція "Фотополювання", учні виявляли проблемні екологічні місця рідного краю. Були створені буклети, де діти передбачили та запланували план вирішення даних проблем. Проведено виставку малюнків "Земля - наш спільний дім". Також педагог-організатор Рябко В.В. провела загальношкільний захід "Вода - безцінний скарб Землі".

21 березня о 12:48 | Рябко В. В. | no comments